*sChUmİ&ßuLaŞıq SüNGeRi FaN*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
*sChUmİ&ßuLaŞıq SüNGeRi FaN*

♥eN ßüYüK eReN[uZayLı!] & YaSeMiN[shuMi!] FaNy♥

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

hepsnin çiğdem ufukla olan röportajı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1hepsnin çiğdem ufukla olan röportajı Empty hepsnin çiğdem ufukla olan röportajı Cuma Şub. 08, 2008 2:50 pm

eren_yağmur

eren_yağmur
♥ErenCi Co-AdMiNiMiZ YaĞMur♥
♥ErenCi Co-AdMiNiMiZ YaĞMur♥

ÇİĞDEM UFUK:merhaba kızlar

Hepsi:merhaba

Ç.U.sizinle kısa bir söyleyişi yapmak istiyoruz ne dersiniz

Hepsi:tmm olur.

Ç.U: nelerden hoşlanırsınız?

Cemre:ben temizlik yapmaktan gerçekten çok hoşlanırım.ama filimdeki kadar aşırı titiz değilimdir ama yinede temizlik yapmak beni rahatlatıyor.

Yasemin:ben araba tutkunu olduğum için kendimi araba yarışlarında kaybediyorum gezmeyide çok severim bazen sırf can sıkıntısından gezerim bunun gibi bir çok hoşlandığım şeyler var.

Eren:ben önceden yemek yapmayı beceremiyordum sevgilim bize geldiğinde yemek istiyordu bende beceremediğim için buzdolaptaki annemin yaptığı yemeklerden çıkarıp koyuyordum önüne.oda ellerine sağlık çok güzel yapmışsın deyince gülmemek için kendimi zor tutuyordum.ama şimdi yeni tarifler öğrenip yemek yapmaya bayılıyorum birde değişik kıyafetler deniyorum çoraplarım farklı oluyor.değişik değişik kıyafetler giymekten hoşlanıyorum.

Gülçin:ben alışveriş yapmayı seviyorum bir mağzaya girdiğimden elim dolu olmadan asla çıkmam günü belirli bir saatlerini alışverişe ayırıyordum ama artık dizi çekimi falan derken uzun zamandır alışveriş yapmıyorum bunun acısını hafta sonları çıkartıyorum.yemek yemektende hoşlanıyorum ama kilo almaktan nefret ediyorum.

Ç.u:gelelim şu msn işine herkes sizin adınıza msn adresi açıyor bu konu hakkında neler söyleye bilirsiniz?

Gülçin:aslında msnmiz var ama sadece arkadaşlarmız ve ailemizle konuşuyoruz vaktimiz olmadığı için hayranlarımıza yeterli zaman ayıramadığmıı düşünüyorum bazı programlarda msn yok dedik var deseydik herkes isticekti.biz yalnızca hayranlarmızdan gelen e-maillere bakıyoruz msnde hayranlarımızla konuşmuyoruz.

Eren:ben yani bizim adımıza msn adresi açanları kınıyoruz.böyle bir şey yapmaları büyük ayıp hayranlarımız sete geliyorlar seninle 3gün önce msnde camda konuştuk diyorlar ben şahsen çok şaşırıyorum birde cam açıyorlar böylelerine inanmayın.

Yasemin:bende eren ve gülçine katılıyorum.böylelerine inanmayın biz ailelerimizle ve arkadaşlarmızla konuşuyoruz böyle yapanlarıda ayıplıyoruz

Cemre :msnmiz var ama hayranlarımızla konuşmuyoruz msn girmeye vakit bile yoktu şimdi ısrar üzerine açtık ama hayranlarmızda yok kardeşim(dila) geliyor diyorki:abla sen bizim okuldan işte atıyorum esraya kameramı açtın?yok öyle bir şey tmmı siz böyle kişilere inanmayın

Ç.u:peki takımlar hepinizin takımları farklı aranızda bu konuda anlaşmazlık çıkmıyormu?

Yasemin:çıkmıyor ben fbliyim ama diğerlerinin takımına saygı duyuyorum.herkes özgürdür istediği takımı tutabilir ben arkadaşlarmın görüşlerine saygı duyuyorum.

Cemre:ben bjkliyim ben yoshy gibi düşünüyorum bu konuda bir birimizi eleştirmiyoruz

Eren:bende gsliyim hepimizin takımları farklı ama bu konu hakkında şu ana kadar hiçbir şekilde aramıza tartışma çıkmadı.çıkmazda diye düşünüyorum

Gülçin:ben takım tutmuyorum nedeni çünkü fbde gsde bjkde vs bunlar zaten türkiyenin takımları o yüzden ben takım tutmuyorum.tutsaydımda zaten böyle bir tartışma çıkmazdı

Ç.u çok teşekürler bize zamanınızı ayırdığınız için bilgiler içinde çok sağolun iyi günler görüşmek üzere

Hepsi:sizede teşekürler bizimle röportaj yaptığını için iyi günler

SON

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]