*sChUmİ&ßuLaŞıq SüNGeRi FaN*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
*sChUmİ&ßuLaŞıq SüNGeRi FaN*

♥eN ßüYüK eReN[uZayLı!] & YaSeMiN[shuMi!] FaNy♥

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

grup hepsi ve 4 yüz

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1grup hepsi ve 4 yüz Empty grup hepsi ve 4 yüz Cuma Ekim 19, 2007 5:16 pm

yasemin @and hatice

yasemin @and hatice

4yüzden gülnurun açıklaması

Youtube.com Video paylaşım sitesinde yaşanan tatsızlıklar hakkında!

Her insan ayrıdır, her grup farklı bir renk, bir soluktur bana göre.. Bu yüzden grubumuzun ismi 4 yüz! Çünkü hepmiz ayrı yüzleriz ve ayrı ruhlara sahibiz ama tek amaç ve mutluluğu paylaşmak için beraberiz oda "MÜZİK" bunun daha ötesi ise şudur bizim için; biz bukadar mutluyken sahip olabileceğimiz en güzel mesleği icra etmeye çalışırken neden bizi yermeye yada yıkıcı birtakım yorumlarla üzmeye, bu kadar çaba sarfediyorlarki?? Oysa dünyadaki ilk grup ne Hepsi, ne 4 Yüz, ne M.F.Ö., ne Back Street Boy's, ne de Destiny's Child dimi : )) Ama herbiri kendi alanında çok başarılı : ) İnanınki biz Hepsi'nin başarısını taktir ediyoruz, fanlarının yorumları bizi sadece düşündürüyor üzmüyor çünkü çoğu çok küçük daha : ) Yine de saygı duyuyorum.
TEK BİR RİCAM VAR LÜTFEN ARKADAŞLAR SEVİYEMİZİ KORUYALIM SANATIN HANGİ KULVARI OLURSA OLSUN HİÇ BİR GERÇEK SANATÇI KENDİNİ KÜFÜRLE, HİLEYLE, YALANLA SAVUNAN DİNLEYİCİ YADA İZLEYİCİYLE ÖVÜNMEZ VE BUNU İSTEMEZ.. BU YÜZDEN BİLİP BİLMEDEN YAPTIĞINIZ YORUMLAR BİZİ DÜŞÜNDÜRDÜĞÜ KADAR HEPSİ'YİDE ÜZECEKTİR EN AZINDAN BEN BÖYLE UMUYORUM...
HEPİNİZE SEVGİLER GÜLNUR

2grup hepsi ve 4 yüz Empty Geri: grup hepsi ve 4 yüz Cuma Ekim 19, 2007 7:26 pm

by_ysmnog

by_ysmnog
[scroll]özGECY[/scroll]
[scroll]özGECY[/scroll]

sana çok ii katılıyorum ama bu hepsi ve 4 yüz fanlarının arasındaki çıkan kavganın tek sebebi 4yüz fanlarıdır biz ilk başta 4 yüzün kafasını alıta hayvanların kafasına yapıştımıyoruz bu arada 4 yüz fanları bizden oldukça küçük önce kendi fanlarına baksınlar biz her zaman r&b de en iyi hepsi dedik onlar lafı nerelerinden anlıyolar bilmiorum ama onlar r&b grubu deillll anladın mı cnm

https://yoshyerenciler.yetkin-forum.com

3grup hepsi ve 4 yüz Empty Geri: grup hepsi ve 4 yüz Cuma Ekim 19, 2007 8:06 pm

eren_yağmur

eren_yağmur
♥ErenCi Co-AdMiNiMiZ YaĞMur♥

yoshy_manıag_özghe demiş ki: sana çok ii katılıyorum ama bu hepsi ve 4 yüz fanlarının arasındaki çıkan kavganın tek sebebi 4yüz fanlarıdır biz ilk başta 4 yüzün kafasını alıta hayvanların kafasına yapıştımıyoruz bu arada 4 yüz fanları bizden oldukça küçük önce kendi fanlarına baksınlar biz her zaman r&b de en iyi hepsi dedik onlar lafı nerelerinden anlıyolar bilmiorum ama onlar r&b grubu deillll anladın mı cnm
katılıyorum

4grup hepsi ve 4 yüz Empty Geri: grup hepsi ve 4 yüz Cuma Ekim 19, 2007 8:19 pm

ObSeSiF_PrEnSeSiM

ObSeSiF_PrEnSeSiM
♥*{CeMrEcİ $iRiN AdMiN €sRa}*♥
♥*{CeMrEcİ $iRiN AdMiN €sRa}*♥

yoshy_manıag_özghe demiş ki: sana çok ii katılıyorum ama bu hepsi ve 4 yüz fanlarının arasındaki çıkan kavganın tek sebebi 4yüz fanlarıdır biz ilk başta 4 yüzün kafasını alıta hayvanların kafasına yapıştımıyoruz bu arada 4 yüz fanları bizden oldukça küçük önce kendi fanlarına baksınlar biz her zaman r&b de en iyi hepsi dedik onlar lafı nerelerinden anlıyolar bilmiorum ama onlar r&b grubu deillll anladın mı cnm

katılıyorummm

http://encicihepsici.nice-boards.net

5grup hepsi ve 4 yüz Empty Geri: grup hepsi ve 4 yüz C.tesi Ekim 20, 2007 12:04 pm

yasemin @and hatice

yasemin @and hatice

aynen bende sana katılıyorum mbu arada grup hepsinin kafalarını hayvan kafasına m koyuyolarmış kim koyduysa elleri kırılsın

6grup hepsi ve 4 yüz Empty Geri: grup hepsi ve 4 yüz C.tesi Ekim 20, 2007 2:24 pm

by_ysmnog

by_ysmnog
[scroll]özGECY[/scroll]
[scroll]özGECY[/scroll]

yoshy_hatice demiş ki:aynen bende sana katılıyorum mbu arada grup hepsinin kafalarını hayvan kafasına m koyuyolarmış kim koyduysa elleri kırılsın

aminnnnnnnnnnnnnnnn

https://yoshyerenciler.yetkin-forum.com

7grup hepsi ve 4 yüz Empty Geri: grup hepsi ve 4 yüz C.tesi Ekim 20, 2007 4:03 pm

eren_yağmur

eren_yağmur

yoshy_manıag_özghe demiş ki:
yoshy_hatice demiş ki:aynen bende sana katılıyorum mbu arada grup hepsinin kafalarını hayvan kafasına m koyuyolarmış kim koyduysa elleri kırılsın

aminnnnnnnnnnnnnnnn

8grup hepsi ve 4 yüz Empty Geri: grup hepsi ve 4 yüz Ptsi Ekim 22, 2007 7:50 pm

ShuMicix_MeRwhe

ShuMicix_MeRwhe
♥En ShuMiCi Admin[MerwHe]♥
♥En ShuMiCi Admin[MerwHe]♥

işte bu gerizekalıların kalın kafaları almıo kıslar ne dersenız deyın anlamazlar kıııı

9grup hepsi ve 4 yüz Empty Geri: grup hepsi ve 4 yüz Çarş. Ekim 24, 2007 12:56 pm

yasemin @and hatice

yasemin @and hatice

adı üstünde geriiiiiii n eyapalım yane biz yinede ahlakımızla duralım çünkü ağzım açılırsa bidaha kapanmaz

nese sayfa klit

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» hepsi resimleri